ПРЕПОРАКА: GARMIN vivoactive 4 smart часовници ››
Smart брава за Вашиот стан и канцеларија?
Danalock ›
ПОПУСТ: 5% ЗА ONLINE НАРАЧКИ ››

Accommodation Tag: Skopje

Се издава #модерно #комплетно опремен #нов стан. 69м2 Центар, #ДебарМаало на Партизанска. 2 спални, голема дневна со кујна, 2 купатила, тераса со кафе поглед на булеварот. Сопствено парно, perdormire анатомски душек, inverter клима, кафемат, микробранова, кабловска вклучена во цената, работно биро и комплет додатоци ......

Read more