ПРЕПОРАКА: GARMIN vivoactive 4 smart часовници ››
Smart брава за Вашиот стан и канцеларија?
Danalock ›
ПОПУСТ: 5% ЗА ONLINE НАРАЧКИ ››

Skopje Business & Travel Apartment 4

Се издава #модерно #комплетно опремен #нов стан. 69м2 Центар, #ДебарМаало на Партизанска.
2 спални, голема дневна со кујна, 2 купатила, тераса со кафе поглед на булеварот.
Сопствено парно, perdormire анатомски душек, inverter клима, кафемат, микробранова, кабловска вклучена во цената, работно биро и комплет додатоци …

ДОБРА МОЖНОСТ И ЗА ФИРМИ СО ОПЦИЈА РЕКЛАМЕН БАНЕР НА ТЕРАСА КОН бул.ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ – Центар.
Цена за договор на 1 година 499 еур/м. Информации/viber 070 306 200

Кратко видео внатре – view inside

Street view video – location

Details

  • Adults: 4
  • Children: 2
  • View: City view
  • Size: 69m²
  • Bed Type: 2 bedrooms
  • Categories: Apartments

Availability

Reservation Form

Required fields are followed by *