ПРЕПОРАКА: GARMIN vivoactive 4 smart часовници ››
Smart брава за Вашиот стан и канцеларија?
Danalock ›
ПОПУСТ: 5% ЗА ONLINE НАРАЧКИ ››
Сакате одмор во природа, планина, сонце, спа, детско катче, надворешен базен со поглед на ПИРИН? Ви го препорачуваме Balkan Jewel resort, модерен хотел, одлична локација веднаш до Пирин Голф комплексот, во подножјето на ПИРИН Планина близу Разлог и Банско.  ...

Read more

Одмаралиште МИХАЈЛОВО – Кожув – дестинација далеку од градскиот метеж Овој викенд го посетивме Одмаралиштето Михајлово, во шумите на Кожув. Местото го одбравме случајно, од интернет и тргнавме на outdoor авантура во природа. Од Скопје е оддалечено околу 130 км,...

Read more

  GARMIN теренски навигатор, едноставен за користење со многу функции за навигација, ориентација, обележување, екран на допир и TopoActive Europe дигитална карта Оптимизиран за различни теренски активности - само одберете и тргнете! Инсталирана детална GARMIN TopoActive Europe Вклучен држач за велосипед Прегледен 2,6 инчи...

Read more

GPS навигација со опции за автомобил Кога се спомнува GPS навигација, тука GARMIN drive e најдобриот избор. Ако професионалната серија GARMIN drive во моментот го надминува Вашиот буџет, можеме да Ви понудиме поефтина замена од серијата Navigator WR Europe. Mоделите Navigator® WR Car имаат...

Read more

Знаејки го значењето на Вашиот НАВИГАТОР во Вашиот бизнис, Ви нудиме редовен сервис, надградби на најнови мапи и оперативен систем за Вашите GPS навигации, ЦЕНИ 0д 480 денари, зависно од модел и тип на мапа, бесплатно превземање и враќање до Ваша...

Read more

Speed и dash cam - видео снимките - детектирани со Garmin навигаторите со камера - GARMIN dezlCam - сега може да бидат конфигурирани и анализирани во Frotcom Having a Garmin connected to Frotcom's GPS tracker, that's nothing new. But now you can have...

Read more

Барате smart мултифункционален и елегантен часовник со стил? Со GPS/GLONNAS доверливо позиционирање, компас, барометар, алтиметар, температура, детална Топо МАПА? Безкомпромисен smart мултиспорт тренинг и outdoor часовник со GPS/GLONASS. Ваш тренер но и часовник со стил и многу smart функции за...

Read more

Патувате на викенд релаксација? Возите до локалниот трговски центар? Барате деловен партнер? Garmin Drive е GPS навигатор за сите Ваши потреби! Garmin Drive™ серијата нуди многу функции driver alerts, lane departure warning, built-in dash cam, forward collision warning, real vision,...

Read more