ПРЕПОРАКА: GARMIN vivoactive 4 smart часовници ››
Smart брава за Вашиот стан и канцеларија?
Danalock ›
ПОПУСТ: 5% ЗА ONLINE НАРАЧКИ ››

Category: Appartments

Со GARMIN истражувавме во околината на Кочани. Патот не донесе на 5км од градот, на браната Градче, во Еуро Хотел Градче. Местото е одлично за одмор, рекреација во прекрасната околина. Собите удобни, ресторан и тераса со поглед на езерото, детско...

Read more

Имавме прилика да ја посетиме Вила БАЈЧЕ Филипчев, кај домакинот Славчо. Убав амбиент, блиску до плажа, паркинг, лесно за лоцирање ... Препорачуваме. Контакт за резервации 070 235 782, filipcev_s@yahoo.com Адреса: ул.Јане Сандански бр.15, 6000 Охрид, Македонија

Read more

Најпопуларната зимска дестинација на Балканот веќе со години е СКИ Центарот Банско во Бугарија. Оддалечено од Скопје околу 260 км, воопшто не е далеку за љубителите на зимата и зимските спортови. Се стигнува во просек за 4 часа возење. Банско...

Read more

Одмор, лето, море .... Најубавиот период во годината, ќе се сложиме е летото, а летото секако е најубаво на море :-) Наш избор дестинација за дел од летото неколку години е Вила Фиори во Паралија. Домаќините гостопримливи и услужливи, модерно...

Read more