ПРЕПОРАКА: GARMIN vivoactive 4 smart часовници ››
Smart брава за Вашиот стан и канцеларија?
Danalock ›
ПОПУСТ: 5% ЗА ONLINE НАРАЧКИ ››

Category: Bike

Сите имаме желба да патуваме некаде, независно дали далеку или блиску, но некогаш немаме никаква идеа и план КАДЕ или незнаеме КАКО до таму? Светските трендови и луѓето кои патуваат за ваква ситуација утврдиле дека едно од најдобрите решенија е ГПС...

Read more

First to Sharra / Прв до Шара / I pari në Sharr Uphill races from Tetovo to Popova Shapka (Kodra e Diellit) in running, mountain biking and road cycling. More details here http://prvdovrv.mk/sharra Sunday, July 15 at 8 AM - 5 PM Popova Šapka Show...

Read more

GARMIN vívoactive™ 3 Паметен часовник со ГПС - вграден сензор за пулс, безконтактно плаќање Pay™ и многу smart апликации за Активен и здрав животен стил! Garmin Pay™ безконтактно плаќање - опција да платите со допир на Вашиот часовник (поврзано со картица) Personalize your...

Read more

Возењето велосипед е здрава навика, за рекреација, за авантура а некогаш и за работа. Кога возите во непознат терен #outdoor во поле, планина или отворен пат, од голема помош се GARMIN GPS уредите за лоцирање и навигација. GARMIN Edge е...

Read more

  GARMIN теренски навигатор, едноставен за користење со многу функции за навигација, ориентација, обележување, екран на допир и TopoActive Europe дигитална карта Оптимизиран за различни теренски активности - само одберете и тргнете! Инсталирана детална GARMIN TopoActive Europe Вклучен држач за велосипед Прегледен 2,6 инчи...

Read more