ПРЕПОРАКА: GARMIN vivoactive 4 smart часовници ››
Smart брава за Вашиот стан и канцеларија?
Danalock ›
ПОПУСТ: 5% ЗА ONLINE НАРАЧКИ ››

Category: Hotel

Со GARMIN истражувавме во околината на Кочани. Патот не донесе на 5км од градот, на браната Градче, во Еуро Хотел Градче. Местото е одлично за одмор, рекреација во прекрасната околина. Собите удобни, ресторан и тераса со поглед на езерото, детско...

Read more

Размислувавте каде на море? но несакате #билокаде, сакате удобен хотел, со базен, веднаш на плажа, одличен персонал и услуга? Ви го предлагаме Хотел Maya Bay во Калитеа, на 350 метри од плажа .... Детали на нивниот официјален веб - http://www.maya-bay.gr/ Или...

Read more

Најпопуларната зимска дестинација на Балканот веќе со години е СКИ Центарот Банско во Бугарија. Оддалечено од Скопје околу 260 км, воопшто не е далеку за љубителите на зимата и зимските спортови. Се стигнува во просек за 4 часа возење. Банско...

Read more

Одмор, лето, море .... Најубавиот период во годината, ќе се сложиме е летото, а летото секако е најубаво на море :-) Наш избор дестинација за дел од летото неколку години е Вила Фиори во Паралија. Домаќините гостопримливи и услужливи, модерно...

Read more

Сакате одмор во природа, планина, сонце, спа, детско катче, надворешен базен со поглед на ПИРИН? Ви го препорачуваме Balkan Jewel resort, модерен хотел, одлична локација веднаш до Пирин Голф комплексот, во подножјето на ПИРИН Планина близу Разлог и Банско.  ...

Read more