ПРЕПОРАКА: GARMIN vivoactive 4 smart часовници ››
Smart брава за Вашиот стан и канцеларија?
Danalock ›
ПОПУСТ: 5% ЗА ONLINE НАРАЧКИ ››

Category: Outdoor

Сите имаме желба да патуваме некаде, независно дали далеку или блиску, но некогаш немаме никаква идеа и план КАДЕ или незнаеме КАКО до таму? Светските трендови и луѓето кои патуваат за ваква ситуација утврдиле дека едно од најдобрите решенија е ГПС...

Read more

First to Sharra / Прв до Шара / I pari në Sharr Uphill races from Tetovo to Popova Shapka (Kodra e Diellit) in running, mountain biking and road cycling. More details here http://prvdovrv.mk/sharra Sunday, July 15 at 8 AM - 5 PM Popova Šapka Show...

Read more

Размислувате каде да прошетате, но да биде и во природа, убав амбиент а и добра храна? За Вашата прошетка во природа да биде совршена, во одличен амбиент, директно под Смоларски водопад и вкусна храна на трпеза. Природата е непроценливо богатство...

Read more

Планина е секогаш добар избор за релаксација, outdoor активности, чист воздух ... Бороверц, Бугарија е интересна локација. Од Скопје е оддалечено околу 230 километри со просечно добар пат, преку Ќустендил и Дупница со добра GARMIN навигација, се стигнува за околу...

Read more