ПРЕПОРАКА: GARMIN vivoactive 4 smart часовници ››
Smart брава за Вашиот стан и канцеларија?
Danalock ›
ПОПУСТ: 5% ЗА ONLINE НАРАЧКИ ››

Category: Outdoor

First to Sharra / Прв до Шара / I pari në Sharr Uphill races from Tetovo to Popova Shapka (Kodra e Diellit) in running, mountain biking and road cycling. More details here http://prvdovrv.mk/sharra Sunday, July 15 at 8 AM - 5 PM Popova Šapka Show...

Read more

Размислувате каде да прошетате, но да биде и во природа, убав амбиент а и добра храна? За Вашата прошетка во природа да биде совршена, во одличен амбиент, директно под Смоларски водопад и вкусна храна на трпеза. Природата е непроценливо богатство...

Read more

Планина е секогаш добар избор за релаксација, outdoor активности, чист воздух ... Бороверц, Бугарија е интересна локација. Од Скопје е оддалечено околу 230 километри со просечно добар пат, преку Ќустендил и Дупница со добра GARMIN навигација, се стигнува за околу...

Read more

Терен? Дали рекреативно, или професионално за натпревари или можеби Вашата служба е поврзана со терен? GARMIN BaseCAMP е софтвер, одлична алатка за анализа и подготовка на Вашето движење низ теренот. Еве на пример, сакаме мала прошетка со фамилијата, секако вклучени...

Read more

Размислувате за неколку дена во планина? Во околината на Беровско езеро има одлична природа а и неколку планински куќи - вили кои нудат сместување. Ние по случаен избор одлучивме да се сместиме во ВИЛА ИВАН, и секако не згрешивме :)...

Read more

Одмаралиште МИХАЈЛОВО – Кожув – дестинација далеку од градскиот метеж Овој викенд го посетивме Одмаралиштето Михајлово, во шумите на Кожув. Местото го одбравме случајно, од интернет и тргнавме на outdoor авантура во природа. Од Скопје е оддалечено околу 130 км,...

Read more

  GARMIN теренски навигатор, едноставен за користење со многу функции за навигација, ориентација, обележување, екран на допир и TopoActive Europe дигитална карта Оптимизиран за различни теренски активности - само одберете и тргнете! Инсталирана детална GARMIN TopoActive Europe Вклучен држач за велосипед Прегледен 2,6 инчи...

Read more

Барате smart мултифункционален и елегантен часовник со стил? Со GPS/GLONNAS доверливо позиционирање, компас, барометар, алтиметар, температура, детална Топо МАПА? Безкомпромисен smart мултиспорт тренинг и outdoor часовник со GPS/GLONASS. Ваш тренер но и часовник со стил и многу smart функции за...

Read more