ПРЕПОРАКА: GARMIN vivoactive 4 smart часовници ››
Smart брава за Вашиот стан и канцеларија?
Danalock ›
ПОПУСТ: 5% ЗА ONLINE НАРАЧКИ ››

Vila Fiori – Paralia, Greece – одлично место за Вашиот летен одмор

Одмор, лето, море ….
Најубавиот период во годината, ќе се сложиме е летото, а летото секако е најубаво на море 🙂
paralia 1 fiori

Наш избор дестинација за дел од летото неколку години е Вила Фиори во Паралија.
Домаќините гостопримливи и услужливи, модерно опремено, 1 минута до плажа, веднаш до вилата голем маркет со нормални цени за сите Ваши потреби. Доволно паркинг и на многу мирен дел од населбата. Одличен избор и за летување со деца.
Од Скопје имате околу 270 км, со граница и мала пауза се стигнува за околу 4 саати. За безгрижно возење директно до адреса користевме GARMIN drive 51 LMTS Europe – одлична навигација за сите патувања.
Кратко кажано, препорачуваме без замерки.
acc8 fiori view vila fiori

fiori rooms wine acc1 fiori

21325805_10155262850052663_1960379512_n 21325720_10155262850332663_84985576_n


Контакт информации
info@fioriparalia.com
www.fioriparalia.com


Како да стигнете таму?

FiORi Apartments
Адреса: Riga Feraiou 36, Paralia 60100, Katerini , GREECE
Наједноставно е да внесете КООРДИНАТИ во Вашиот GARMIN #GPS
N 40.263792, E 22.594780

Возете директно до локација со GARMIN навигација – www.garmingps.mk

 
 6356060370