ПРЕПОРАКА: GARMIN vivoactive 4 smart часовници ››
Smart брава за Вашиот стан и канцеларија?
Danalock ›
ПОПУСТ: 5% ЗА ONLINE НАРАЧКИ ››

Вила ИВАН – Беровско Езеро – добар избор за релаксиран одмор

Размислувате за неколку дена во планина?

Во околината на Беровско езеро има одлична природа а и неколку планински куќи – вили кои нудат сместување.

VILA IVAN Berovsko Ezero 1
Ние по случаен избор одлучивме да се сместиме во ВИЛА ИВАН, и секако не згрешивме 🙂
Вилата има неколку апартмани, пристојно средени со се што е потребно за удобен престој во планина, дури и камин за зимски денови. До вилата се стигнува по асфалтен пат, и 50 метри камен пат.
VILA IVAN Berovsko Ezero 3
Опкружена е со прекрасна природа, убав поглед, можности за планински прошетки, планинарење, планински велосипедизам.

GARMIN fenix 5 berovsko ezero


Најлесно ќе стигнете ако користите GARMIN GPS и координати на Вила ИВАН – Беровско Езеро
N 41.678145, E 22.898433


Возете директно до локација со GARMIN навигација – www.garmingps.mk

 
 6356060370